stan zdrowia rafała trzaskowskiego
Warszawskie ciekawostki

Jaki jest stan zdrowia Rafała Trzaskowskiego

Rafał Trzaskowski , prezydent miasta stołecznego Warszawa pełni swoją funkcję od 2018 roku. Na okres jego rządów przypadło kilka ważnych wydarzeń. W lato 2020 roku Rafał Trzaskowski walczył z Andrzejem Dudą w  wyborach prezydenckich, które zakończyły się na korzyść tego drugiego kandydata. Czas prezydentury Rafała Trzaskowskiego to także ogromny kryzys i wyzwanie w postaci walki z koronawirusem. Choroba dotknęła samego prezydenta Warszawy, jak czuje się obecnie?

Początek pandemii – hospitalizacja Rafała Trzaskowskiego

 W marcu 2020 roku życia, kiedy fala zachorowań na koronawirusa zalała nasz kraj a rząd wprowadził lockdown, większość z nas wykonywała swoje obowiązki zdalnie lub hybrydowo. Wszystko aby zminimalizować ryzyko zakażenia. Także uczniowie zostali przeniesieni na nauczanie zdalne. Mimo wszystko wirus cały czas był aktywny. Rafał Trzaskowski 12.03.2020r. poinformował, że jego żona oraz dzieci zachorowały na Covid-19, wobec czego prezydent przebywa na kwarantannie. Wkrótce potem podzielił los swojej rodziny. Gdy u pozostałych członków skończyło się na gorączce, chrypie i kaszlu u Rafała Trzaskowskiego niezbędna okazała się hospitalizacja. Na czas jego pobytu w szpitalu stery przejął Michał Olszewski, natomiast sam prezydent zdalnie obserwował sytuację w mieście mimo choroby. Od tamtych wydarzeń właśnie mijają 3 lata, jaki jest obecnie stan zdrowia Rafała Trzaskowskiego?

Rafał Trzaskowski – obecny stan zdrowia 

  Na szczęście po przebytej chorobie nie masz już śladu i stan zdrowia Rafała Trzaskowskiego jest poprawny. Prezydent dzielnie wykonuje swoje obowiązki, dzieląc się relacjami na swoich portalach społecznościowych. Ostatnio świętował 95 rocznicę założenia warszawskiego ogrodu zoologicznego. A viralem stało się nagranie, w którym usprawiedliwia uczennicę jadącą z Piaseczna do Warszawy nową kolejką SKM, którą opóźniły prace na torach. Kolejne wybory zbliżają się wielkimi krokami, czy Rafał Trzaskowski ubiegać się będzie o reelekcję? Sam zainteresowany mówi: ” Przede mną poważna decyzja, czy powinienem wystartować w wyborach parlamentarnych, czy samorządowych.”